+48.607487824, +48.691421675 info@redamielno.pl

MASAŻE

<hr style="border: 0px; background: #ccc; height: 1px;">

W celu uatrakcyjnienia naszej oferty, zapraszamy Państwu do gabinetu w willi Alexander.
Informacje o masażach pod nr telefonu: +48 781 979 343.

 

OFERTA MASAŻY:

  • masaż klasyczny,
  • masaż aromaterapeutyczny,
  • masaż bańką chińską,
  • masaż gorącymi kamieniami wulkanicznymi.

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny to najpopularniejszy masaż, który w zależności od formy- intensywności, może być leczniczy, relaksacyjny lub pobudzający. Głównym celem masażu jest odprężenie i relaks, odpręża się też ciało, miejsca pełne napięcia i bólu zostają rozprężone. Regularne stosowanie masażu polepsza samopoczucie, zmniejsza napięcie w kręgosłupie, plecach i karku. Masaż klasyczny poprawia wygląd skóry, jest ona lepiej dotleniona i ukrwiona.

Masaż aromaterapeutyczny

Masaż aromaterapeutyczny to masaż ogólny całego ciała i lub w zależności od celu zabiegu masaż miejscowy. We wszystkich przypadkach do masażu stosuje się mieszaniny olejków rozpuszczone w naturalnych olejach roślinnych. W czasie masażu następuje najpełniejsza penetracja olejku w głąb skóry i ciała. Kontakt olejków z zakończeniami nerwowymi w skórze powoduje natychmiastową reakcję systemu nerwowego i najbardziej pożądany efekt relaksu i odprężenia pacjenta uzyskuje się w czasie zabiegu. Wyrównanie stanów energetycznych, łagodzenie napięć, bólu, objawów stresu prowadzi do najważniejszego celu zabiegu – do zrównoważenia ciała i umysłu.

Masaż bańką chińską

Masaż Bańką chińską poprawia mikro-krążenie skóry i przyśpiesza wchłanianie substancji czynnych. Rozbija tkankę tłuszczową, usuwa toksyny i wygładza skórę. Świetnie sprawdza się jako zabieg ujędrniający, antycellulitowy i modelujący sylwetkę.
Podczas zabiegu aplikujemy na skórę oliwkę zawierającą składniki aktywne, zasysamy fałd skórny i delikatnie przesuwamy bańką po skórze; najważniejsza jest technika wykonania masażu i od niej zależy efekt końcowy.

Przy zabiegach leczniczych masuje się głównie plecy, a jeśli to masaż kosmetyczny, to masażowi podlegają pośladki i uda.
Wskazania: bóle mięśniowe, redukcja cellulitu, ujędrnianie skóry, stres, zmęczenie, choroby układu nerwowego, bóle głowy.
Przeciwwskazania: nowotwory, gruźlica, podwyższona temperatura ciała, menstruacja, ciąża, zaburzenia krzepliwości krwi, żylaki, przerwanie ciągłości i stany zapalne skóry, wysiękowe zapalenie stawów, obrzęki niewiadomego pochodzenia.
Dla lepszych efektów stosuje się serie 10 zabiegów, minimum 2 razy w tygodniu.

Masaż gorącymi kamieniami wulkanicznymi

Masaż gorącymi kamieniami łączy w sobie zalety masażu ze szczególnymi właściwościami wulkanicznych kamieni bazaltowych. Przywraca harmonię ciała i umysłu, powoduje przypływ pozytywnej energii. Polecany dla osób potrzebujących wyciszenia. Jest zabiegiem silnie relaksującym, pomaga osiągnąć uczucie spokoju i odprężenia, redukuje stres, zmęczenie, zmniejsza napięcia mięśniowe, korzystnie wpływa na układ krwionośny, przyspiesza metabolizm, przyczynia się do poprawy psychofizycznej sprawności organizmu.

DZIAŁANIE:
– relaksujące,
– uspokajające/łagodzące objawy stresu,
– wyciszające.

PRZECIWWSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU:
Choroby serca, nadciśnienie, cukrzyca, żylaki, ciąża, karmienie piersią, miesiączka, zły stan zdrowia – temperatura, choroby nerek, choroby nowotworowe, silna nadczynność tarczycy, gruźlica, depilacja ciała w przeciągu ostatnich 48 godzin.
Istnieje także możliwość dojechania do klienta w Mielnie i okolicach.

Serdecznie zapraszamy!

Dom Wypoczynkowy REDA

ul. Lechitów 14
76-032 MIELNO

e-mail: info@redamielno.pl
tel.: +48 607 487 824+48 691 421 675

Dom Wypoczynkowy REDA
ul. Lechitów 14
76-032 MIELNO

e-mail: info@redamielno.pl
tel.: +48 607 487 824, +48 691 421 675

Copyright © 2018 Dom Wypoczynkowy Reda Mielno. Wszystkie prawa zastrzeżone.